توزیع بخشی از عواید سفر رئیس جمهور به شهرستان سمنان

[ad_1]

توزیع بخشی از عواید سفر رئیس جمهور به شهرستان سمنان

ایسنا/ سمنان استاندار سمنان گفت: بخش قابل توجهی از بدهی های تامین شده در سفر رئیس جمهور به شهرستان در قالب چند بخش داده شده است و خوشبختانه فرصت های اقتصادی قابل توجهی در این زمینه فراهم شده است.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در وبینار ویژه وزیر کشور و اعضای شورای معاونین وزارت کشور، اقدامات و برنامه های جدید برای بهبود تولید و احیای واحدهای معیوب این منطقه را تشریح کرد: موضوعات مرتبط. در نوسازی کارخانجات و تاسیسات تولیدی به صورت هفتگی در یک واحد تخصصی با حضور ضابطان ارشد و ضابطان قضایی منطقه بررسی و برنامه ریزی برای نوسازی و بازگشت این واحدها در چرخه تولید ارائه می شود.

وی افزود: در این راستا تاکنون 28 کارخانه و کارخانه تولیدی منطقه احیا و به چرخه تولید بازگشته است.
استاندار سمنان با اشاره به ضرورت تامین نیاز آبی این بخش، آخرین اقدامات برای تحقق این هدف را تشریح کرد و بر اجرای کارهای بخشداری و تامین منابع جدید آبی تاکید کرد.
نماینده عالی دولت کار و جناب عالی در ناحیه سمنان با اشاره به سفر آیت الله رئیسی به بخشدار سمنان در 13 آبان 92 گفت: در این شرایط نیز کارهای قابل توجهی از جمله انعقاد قرارداد انجام شده است. تامین 2000 دستگاه اتوبوس دیزلی برای شناورهای شهری بین وزارت کشور و شرکت عقاب افشان سمنان.
هاشمی همچنین به تشریح وضعیت معیشتی کارکنان وزارت کشور پرداخت و خواستار احتیاط در این خصوص و رفع نیازهای معیشتی این قشر پرتلاش جامعه شد.
به گزارش ایسنا، در این وبینار ویژه علاوه بر استاندار سمنان، استانداران کرمان، خراسان شمالی و رضوی نیز حضور داشتند که فعالیت ها و برنامه های خود را متفاوت توصیف کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.