ترافیک زیاد در شمال کشور/ پلیس برای بازگشت مسافران آماده می شود

[ad_1]

رئیس پلیس راهور ناجا نیز با توجه به ترافیک سنگین در محورهای عقب و جلو در شمال کشور از آمادگی 100 درصدی پلیس راهور برای از سرگیری بازگشت مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محبی در تشریح وضعیت اخیر راه های مواصلاتی کشور به ویژه جاده های شمالی گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در بسیاری از جاده ها هستیم که به استان های شمالی کشور منتهی می شود. در واقع این خودرو در هر دو مسیر دو طرفه مشاهده می شود; در بزرگراه فیروزکوه، جاده هراز، چالوس، آزادراه تهران شمال، آزادراه قزوین رشت و سایر محورهای مواصلاتی استان های شمالی ترافیک سنگینی دارند.

وی ادامه داد: دوستانم در پلیس راهور در تمامی نقاط پرتردد مستقر هستند و آمادگی 100 درصدی برای بازگشت مسافران دارند. دوستان من سعی خواهند کرد سفری امن برای شهروندان داشته باشند.

وی تاکید کرد: بی شک با تخلفات تصادفی برخورد خواهد شد و این موضوع در دستور کار پلیس راهور قرار دارد.

این افسر پلیس راهور ناجا در بخشی دیگر از سخنان خود درباره تصادفات در محور حمل و نقل سراسری و درباره تصادف دو خودروی سواری در لرستان و جان باختن 8 نفر در این حادثه، درباره 80 درصد از محورهای مواصلاتی سراسر کشور گفت. ب جدا کننده ها راه برگشتی وجود ندارد و به آن اورژانس می گویند، این موضوع به سازمان راهداری گزارش شده و برای رفع نقاط داغ اقدام شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.