ترازو خانگی چیست؟ (3)

ترازو خانگی چیست؟
ترازو خانگی

به علاوه این برنامهها میتوانند شاخص تودهی بدنی را هم اندازه گیری کرده و به شما نمایش دهند که چه مقدار اضافه وزن دارید. روی ترازو بایستید تا اطلاعات مختلفی از جمله وزن و میزان آب و پروتئین شما را محاسبه و به سرور آپلود کند. بیش از ۲۵ اضافه وزن حساب میشود و درجههای مختلفی دارد. بعنوان مثال اگر حداکثر وزن شما و استفاده کنندگان 100 الی 120 کیلو است ، شما میتوانید از ترازو های که حداکثر ظرفیت توزین آنها 150 کیلو است استفاده کنید و ا گر حداکثر وزن شما بیش از 150 است از ترازو های با ظرفیت توزین 180 کیلوگرم و بالاتر استفاده کنید و این نکته در انتخاب ترازو مورد نظراتان از بین 3 گروه ترازو عمومیت دارد . یک ترازوی معمولی فقط وزن از دست رفته را اعلام میکند ولی یک ترازوی هوشمند اطلاعات دقیقتر و کلیدیتری مثل BMI و درصد چربی و عضله را به شما میگوید. و هر زمان که بخواهید در اپلیکیشن ترازو به این اطلاعات دسترسی خواهید داشت. همانطور که پیشتر اشاره کردیم، یک ترازو خانگی هوشمند اطلاعات بدن شما را بر اساس چند معیار معتبر و آزمایش شده، صرفا تخمین میزند. ᠎This  da ta has been created by GSA​ C᠎on tent Gener ator D᠎emover᠎sion.

اولین معیاری که شما در خرید یک ترازو خانگی برای وزن کشی باید در نظر داشته باشید دقت ترازو است. اگر شما علاقه دارید تا شاخص توده بدنیتان را هم هر بار در زمان وزنکشی بسنجید، ترازوی با قابلیت محاسبه BMI خریداری کنید. در واقع تکنولایف حالا دیگر در کنار بسیاری دیگر از محصولات دیجیتال، ترازوهای دیجیتال را هم با بهترین قیمت و تضمین اصالت موجود کرده است تا شما با خرید ترازوی دیجیتال و خرید وزنه دیجیتال از فروشگاه اینترنتی تکنولایف هم از قیمت مناسب آن طمینان حاصل کنید و هم از داشتن خریدی مطمئن و سریع و آسان. انتخاب و خرید یک ترازوی خانگی کار سخت و پیچیده ای نیست و دانستن 7 نکته مهم به شما جهت توسعه محدوده انتخاب و خرید یک ترازوی دیجیتال خانگی مناسب و متناسب با نیاز به شما کمک خواهد نمود . اصولا قیمت ترازو خانگی در مقایسه با انواع دیگر ترازو دیجیتال مناسبتر، و خریداری و تهیه آن هم آسانتر است. بیشتر خریداران از کیفیت بالای بدنه و ظاهر زیبای این ترازو راضی هستند و دقت اندازهگیری را خوب میدانند. هرچند که استفاده از ترازو در مغازه ها و مشاغل مختلف بسیار بیشتر از سایر اماکن است. ᠎C᠎on᠎tent w as gen er​at ed with t he ᠎he lp of G SA Conte᠎nt Ge​ne rator DE MO.

بیشتر ترازوهای دیجیتال، از شیشه های نشکن یا پلاستیک و آلومینیوم ساخته می شوند، و در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی ارائه می شوند. جنس ترازو ها برای بسیاری از مشتریان موضوع مهمی است ، ترازو ها را از نظر متریال میتواند به چهار دسته تقسیم کرد ترازو های ساخته شده از PVC یا پلاستیک های فشرده شد ( ترازو دیجیتال پلاستیکی) ترازو های ساخته شده از شیشه های ایمن ( ترازو دیجیتال شیشه ای ) ترازو های ساخته شده از پلاستیک و شیشه ترازو های ساخته شده از پلاستیک و فلز استیل ترازوهای پلاستیکی معمولا در مقابل شکستگی و ضربه مقاومت بالاتری دارند و لی تنوع طرح کمتری دارند ولی، ترازو های شیشه ای با مقاومت پایین تری دارند ولی طرح و رنگ های متنوعی دارند . مهمترین مشخصه هر ترازو حداکثر وزنی است که آن ترازو بادقت مناسب تعریف شده میتواند آن را توزین نماید ، ظرفیت توزین در ترازوی های مختلف تفاوت مینماید و خریدار بایستی با در نظر گرفتن حداکثر وزن که افراد خانواده یا استفاده کنندگان به آن دست می یابند و مقایسه آن با حداکثرظرفیت توزین دستگاه ، محدوده انتخاب خود را محدود نماید . تفاوت این ترازو از شیائومی با سریهای گذشته آن، داشتن فناوری آنالیز BIA است که اندازههای تودههای بدن را برآورد کرده و با اندازهگیری مقدار عضلات، آب، وزن استخوان، چربی و شاخص توده بدنی میتواند ترازویی عالی برای افرادی باشد گه پیگیر تناسب اندام خود هستند.  Th​is conte nt was cre ated  with the help of GSA᠎ C᠎on tent Generator Dem oversi᠎on.

ترازو دیجیتال وزن کشی پرفکت یک ترازوی بسیار دقیق دارای سیستم عملکرد دیجیتالی می باشد و توسط 2 عدد باطری CR2032 تغذیه می شود. یکی از فاکتور بسیار مهم برای انتخاب ترازو ، دقت سنجش وزن توسط دستگاه است ، البته دانستن این نکته حائز اهمیت است که حداکثر دقت ترازو خانگی 50 گرم است ، و برای دستیابی به دقت های پایین تر باید از ترازو های های حرفه ای یا باشگاهی استفاده کرد و دقت ترازو های مکانیکی بستگی به تقسیم بندی های روی صفحه نمایش دارد. همواره برای بهره بردن بهینه از ترازو خانگی خود راهنمائیهای دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید، اما هر ترازویی ممکن است پس از مدتی دچار آسیب یا اشکال شود که در صورت نیاز به تعمیر ترازوی خانگی خود بهتر است آن را به کسانی بسپارید که مهارت کامل در این کار دارند و دورههای لازم را آموزش دیدهاند. برای جلوگیری از بروز بیماری هایی مانند فشار خون و یا چاقی حاد بهتر است وزن را به طور مرتب کنترل کرد. در واقع در دورهای زندگی میکنیم که الفاظی مانند کفش هوشمند و حتی بطری آب هوشمند بسیار شنیده میشوند. نکته: ترازوهای دیجیتالی بخاطر حساس بودن سنسورها برای دقت نمایش وزن, بهترین ترازو خانگی حتما برای دقیق نشان دادن وزن ترازو را روی سطح صاف مانند سرامیک,گرانیت ,…

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.