ترازو آشپزخانه و همه چیز درباره آن کاربرد ترازوی آشپزخانه بازرگانی اسپید (2)

ترازو آشپزخانه و همه چیز درباره آن – کاربرد ترازوی آشپزخانه – بازرگانی اسپید
ترازو خانگی

ترازوی دیجیتال متئو (Matheo ) برای استفاده در آشپزخانه طراحی شده و با ابعاد مناسبش بهراحتی در کابینتها نیز جا میشود و فضای زیادی را اشغال نمیکند. ترازوی آشپزخانه «متئو» (Matheo) ترکیبی از ترازوهای کلاسیک و مدرن است که ظاهری شیک و زیبا در آشپزخانه شما به وجود میآورد. مهمترین نکتهای که در خرید ترازوی خانگی باید به آن توجه داشت، ظرفیت وزنی ترازو است. به دلیل همین درصد خطای بسیار پایین است که آشپزهای حرفهای همیشه از ترازو برای اندازه گیری مواد پخت غذاهایشان استفاده میکنند. ترازوهای امروزی به دلیل طیف گسترده واحدهای اندازه گیری خود قابلیت ثبت وزن تا میلی گرم را هم دارند. در واقع دقت اندازهگیری این ترازو به دلیل استفاده از سه الگوریتم مختلف برای تفسیر دادهها بسیار بالاست. امکان خطا در سنجش این ترازو بسیار کم و نزدیک به یک گرم است؛ از این رو وزن مواد غذایی یا مایعات مختلف را با دقت بالایی به شما نمایش میدهد. نمایشگر LCD این محصول، به خوبی اعداد و اطلاعات را نمایش میدهد؛ از این رو افراد مسن هم بهراحتی این اعداد را مشاهده میکنند. با وجود رضایت بیشتر خریداران از این ترازو، برخی میگویند، این ترازو در ذخیره اطلاعات گاهی خطا میکند و اینکه آن کاملا دقیق نیست.

بنابراین برای ثبت اطلاعات موجود در حافظه دستگاه نیازی به کاغذ و قلم ندارید. در این حالت می توانید مواد غذایی را پشت سر هم اضافه کنید. 2 عدد باتری قلمی 1.5 ولت منبع تغذیه این ترازو می باشد که در محفظه پشت دستگاه تعبیه شده است. البته شما میتوانید در کنار یک ترازوی آنالوگ برای وزن کردن مقیاسهای سنگینتر و حجیمتر، از یک ترازوی آشپزخانه دیجیتال برای مواد غذایی استفاده کنید. چرا که با روشن کردن آن میتوانید وزن را به صورت دقیقتر ببینید. همچنین در هنگام وزن کردن نباید اختلالی در سنجش وزن پیش آید. بنابراین میتوانید با جستجو در بهترین سایتهای فروشگاهی یک برند برتر و باکیفیت از ترازوی آشپزخانه را با قیمتی ایده آل خریداری نمایید. همچنین اگر میخواهید ترازویی را برای آشپزخانه بخرید که طول عمر بادوام و کیفیت عالی داشته باشد، حتماً به مشخصههای فنی از جمله مدل و برند توجه زیادی داشته باشید. سری جدید از ترازو شیائومی تحت نام Mi-Composition-Scale2 یکی از جدیدترین مدلهای ترازو از این برند است. BIA بی خطر بوده و عملی که ترازوی هوشمند ورژن 2 شیائومی انجام میدهد، ارسال جریان الکتریکی ناچیزی به بدن بوده و جریان از خون و ماهیچه سریعتر از چربی و استخوان عبور میکند. ​Data was creat᠎ed with GSA C᠎ontent Gen erat or Dem​over sion​!

ترازوی شیائومی به حسگرهای دقیق از جنس استیل منگنز مجهز است و دادهها را با استفاده از این حسگرها به دستگاه منتقل میکند. جنس بدنه و طراحی به صورتی است که از مقاومت بسیار بالایی در برابر صدمات و ضربه ها برخوردار بوده و می تواند با عمر طولانی برای مدت بسیار زیادی به شما خدمات دهد. در حالی که استفاده از لیوان های اندازه گیری قدیمی به سبک قدیمی در اکثر اندازه گیری های آشپزخانه کار می کند ، اندازه گیری وزن با ترازو دیجیتال آشپزخانه از چند جهت می تواند تغییر دهنده اصلی بازی باشد. انواعی از ترازوهای دیجیتالی هستند که قابلیت اندازه گیری هوشمند توده چربی، توده عضلانی، چربی و استخوانهای بدن را نیز دارند. در نهایت میتوان گفت، این محصول در گروه بهترین ترازوی آشپزخانه دیجیتال بازار ایران نیز به شمار میرود. در غیر این صورت ممکن است اعدادی که با دستگاههای مختلف با هم مقایسه میکنید خیلی قابل اعتماد نباشند. اما اگر ترازویی که خریداری میکنید هوشمند نیست، ممکن است از همان امکانات محدود ترازوی خود بی اطلاع باشید! اگر قصد خرید بهترین ترازوی آشپزخانه دیجیتال دارید، این مدل یک محصول بسیار مناسب است. 3. اگر برای آشپزخانهی خود میخواهید یک ترازوی مناسب تهیه کنید پس ترازویی را انتخاب کنید که حجم کم داشته باشد تا به راحتی جابهجا شود و در کابینت یا قفسههای دم دست جای گیرد.

منظور از شاخص توده بدنی در انسان تناسب قد و وزن او با هم است. اکنون اندازه گیری شاخصهای بدنی با ترازوهای خانگی مهمترین فاکتوری است که محصولات را از هم تمایز میکند. یک کاسه برای قرار دادن راحت موادی که در آشپزخانه می خواهید اندازه گیری کنید در ترازویsh-150 تعبیه شده است. مانند هر وسیلهی دیگر آشپزخانه که میخرید باید در خرید ترازوی آشپزخانه نیز دقت لازم را داشته باشید. قابلیتهای دیگری هم مانند روشن شدن خودکار ترازوی نفر کش هنگام پا گذاشتن بر روی آن، و خاموش شدن خودکار ترازو، زمان پائین آمدن از روی آن را نیز میتوان به توانائیهای برخی از انواع ترازوی خانگی اضافه کرد. برخی هم میگویند این ترازو نسبت به تراز حساس است و روی سطح صاف، وزن را دقیقتر نشان میدهد. ترازوی دیجیتال نوع دیگری از ترازوی خانگی آشپزخانه است که اعداد حاصل از اندازهگیری را بر روی صفحه نمایش خود نشان میدهد. صفحه نمایش السیدی بهترین ترازوی دیجیتال کمریفیت آنقدر بزرگ است که اعداد شش رقمی را هم بهخوبی نشان میدهد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ترازو خانگی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.