تحقیقات روی محصولات/ ساختمان جدید دانشگاه فرهنگیان ایلام بازسازی می شود

[ad_1]

ایسنا/ ایلام استاندار ایلام گفت: تحقیقات علمی باید بر اساس تولیدات باشد و تولید پژوهش نیز متناسب با نیاز استان باشد.

دکتر. حسن بهرامونیا در جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان استان از حمایت دولت از طرح های تحقیقاتی خبر داد و گفت: پژوهش و پژوهش علمی باید محصول باشد و تولید پژوهش باید پاسخگوی نیازهای شهرستان باشد. “

وی با بیان اینکه دولت هر گونه طرح تحقیقاتی با بهره بالا که نیازمند وام و مسکن کم بهره باشد را نیز ارائه می دهد، گفت: در سال جدید به صنعت پژوهشی توجه بیشتری می شود.

استاندار ایلام ارتباط دستگاه های اجرایی با مرکز و امکانات علمی را الزامی کرد و تأیید کرد: ارتباط با دانشگاه و امکانات علمی باید هر دو و نزدیک باشد.

وی ادامه داد: توسعه منطقه در سایه تولیدات و محصولات شورای علمی است.

دکتر پیدا کرد. بهرامونیا فرصت فعالیت و تلاش برای حضور سالمندان و متخصصان منطقه را داشت و گفت: هر فرد سالمندی که در یک رشته خاص دارای استعداد باشد ابتدا باید استعداد خود را شناسایی و از آن فرد حمایت کند.

استاندار ایلام همچنین از کمیته امنا دانشگاه فرهنگیان خواست در روند ساخت مجتمعی مناسب برای دانشگاه معتبر فرهنگیان استان تسریع کنند.

درباره دکتر حسن بهرام نیا در این جلسه دانشگاه فرهنگیان را یکی از مهم ترین و مهم ترین مکان ها دانست و گفت: دانشگاه فرهنگیان همواره مورد توجه رهبر معظم انقلاب است و همه باید تلاش کنیم تا این دانشگاه در تربیت معلم عالی موفق باشد.

وی با انتقاد از وضعیت دانشگاه فرهنگیان و ساختمان آن افزود: باید فضای جدید و بانشاطی برای دانشگاه فرهنگیان ایجاد شود تا کادر مناسبی ایجاد شود.

این مقام ارشد دولتی در منطقه تاکید کرد: مشکل زمین ساخت و ساز این دانشگاه و همچنین برخی از پیشرفت های آن حل شده است.

وی افزود: انشاءالله با توجه به تامین اعتبار ساخت این دانشگاه با کمک بخشداری و پیگیری های مرکز به زودی شاهد مرمت و ساخت این دانشگاه در مدت کوتاهی خواهیم بود. زمان. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.