تحقق عبارت «تولید، دانش بنیان و ایجاد اشتغال» نیازمند وحدت است.

[ad_1]

ایسنا/ لرستان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه لرستان گفت: اجرای عبارت «تولید، دانش بنیان و ایجاد اشتغال» نیازمند اراده جمعی همه مردم است.

علی جهانی گفت: برای تحقق سخنان مدیر عامل (مدظله العالی) مطابق با دستور کار سال، باید همه تشکل‌های حرفه‌ای را در کنار مردم، سیگنال‌های اقتصادی به شرکت‌ها و تفاهم خط‌مشی را در کنار هم قرار دهیم. ایجاد فرصت های شغلی در دستور کار

وی با بیان اینکه باید برای جذب جوانان منطقه کار اساسی انجام شود، افزود: برنامه ریزی های لازم برای سرمایه گذاری های کلان و بهره برداری از مناطق بسته و نیمه راکد در منطقه و استفاده بهینه از لرستان و ظرفیت و امکانات در مزارع، دامپروری و … از جایگاه بالایی برخوردار است و می تواند در رفع برخی از مشکلات منطقه کارگشا مفید واقع شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه استان لرستان گفت: مطمئناً با بهره گیری از توانمندی های ذکر شده دیگر شاهد بیکاری بالا، کار و تباهی در این شهرستان نخواهیم بود.

جهانی گفت: با پیگیری های امسال و حمایت های وزیر تعاون، کار و بهداشت و همکاری های لازم با استاندار لرستان، امیدوارم امسال شاهد اتفاقات خوبی در زمینه اشتغال و توسعه اقتصادی در کشور باشیم. ناحیه. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.