تابلو فرش چهره هدیه ای بی نظیر با قیمت مناسب خرید فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش چهره: هدیه ای بی نظیر با قیمت مناسب – خرید فرش ماشینی کاشان
تابلو فرش چهره

تابلو فرش ها بدلیل کوچک بودن هم قیمت پایین تری داشت هم زودتر آماده می شدند بنابراین همه قشر مردم براحتی می توانستد آن را تهیه کنند. و این را در همه محصولات ، خواه فرش باشد یا سایر محصولات داخلی و خارجی ، مشاهده می کنیم. در گذشته به دلیل هزینه بالای بافتن فرشهای شخصی ، همه آنها با دست بافته می شدند ، بیشتر چهره مقامات عالی رتبه و چهره های برجسته سیاست ، هنر و علم به صورت فرش دیده می شد. در گذشته به دلیل هزینه بسیار زیاد برای بافت نوعی که همگی به صورت دستباف تهیه می شد ، فقط چهره بزرگان و شخصیتهای مطرح سیاسی و هنری و علمی در قالب تابلو دستبافت دیده می شد . در مقابل نقشه هایی که دستگاه تهیه میکند فقط رنگها را کم کرده و تصاویر غیر واقعی و کارتونی نشان داده می شود “در مقابل بافت تابلو های چهره با دست به دلیل یکنواخت نبودن بافت و شانه زنی طی مدت تولید ، با تصویر اصلی تفاوت خواهد کرد. مسلما رنگ هایی که برای بافت چهره استفاده می شوند با رنگ فرش هایی که برای منازل استفاده می شوند تفاوت زیادی وجود دارد. “حجم زیاد رنگهای ست شده روی ماشین آلات بافت فرش باعث می شود تا هر سال تنها یک بار رنگها تعویض شوند و رنگهایی که برای فرش منازل مناسب هستند انتخاب شوند . Post was c​re ated by G​SA Conten t ᠎Generator DEMO !

تابلو فرش چهره

فرش هایی که ما تولید می کنیم ابتدا یک رول خام هستند که توسط دستگاه و کارمندان در اندازه های استاندارد برش داده می شوند ، سپس ریشه های آنها به فرش دوخته می شود و عکس شما در قسمت آخر روی آن چاپ می شود. نمایش عکس با تلاش و سردرد زیاد در تاریکی عکاسی امروز جای خود را به فناوری دیجیتال داده است. با وجود تکنولوؤی و وسایل امروزی مثل کامپیوتر ، تبلت و انواع گوشی های همراه هنوز هم چاپ عکس های خانوادگی لذت بخش بوده و زیبایی خود را از دست نداده است . از آنجا که رنگهای بافته شده در فرشها محدود است و باید مراقب بود که قسمتهای عکس از بین نرود،به این دلیل محدودیت رنگ در دستگاه های قالی بافی ، رنگ نخ باید متناسب با صورت باشد تا تصویر تا حد امکان به صورت شباهت داشته باشد. تابلو فرش های چهره بافتی معمولا با کیفیت ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ بافته می شود. This c​ontent h​as  been written ​by GSA C ontent Generator DEMO !

عکس های شخصی و به ویژه عکس های صورت روی فرش زیبایی دو چندان دارند. بعد ها فرش های کوچک را قاب زدند و نام تابلو فرش بر آن نهادند. حتی بسیاری از افراد برای هدیه به عزیزترین های خود یا جشن های متعدد سالگرد ازدواج , روز مادر , روز پدر و غیره تابلو فرش را در نظر می گیرند. بدین شکل نقشه مد نظر شما در قالب نقشه تابلو فرش دستباف پیاده سازی می شود و روی دار های قالی موچک تابلو فرش بافت زده می شود. بافت تابلو فرش چهره ماشینی دقیقا ماند بافت تابلو فرش ماشینی و یا بافت فرش ماشینی است. تابلو فرش بافت کریستال ( برخلاف تابلوفرش بافت های ماشینی معمولی که توسط دستگاه نقشه می شوند ) توسط طراحان مجرب و دقیقا مانند فرش دست باف نقشه می شود و تنها ربات مخصوص بافت تابلوفرش ، فرش را می بافد. در حال حاضر دو روش برای بافت تابلو فرش ماشینی وجود دارد که یکی می تواند بافت چاپی باشد و دیگری نوع بافت معمولی ماشینی است که در ادامه قصد داریم به آنها اشاره کنیم که می توانید ان را مطالعه و مشاهده کنید .

ریشه های تابلو فرش به صورت ابریشمی و بافته شده هستند.

چراکه عکسها پس از چاپ زیبایی بیشتری پیدا کرده و به عبارت دیگر زیبایی آنها بهتر نمایان می شود . 2. روش دیگر این است که از طریق واتساپ (آیکون سمت چپ همین صفحه)، فایل یا عکس موردنظر خود را برای کارشناس فروش ارسال نمایید، تا مراحل سفارش و تولید را پیگیری نماید. هردو روشی که ذکر کردیم دارای مزیت ها و معایب خاص به خود هستند . ریشه های تابلو فرش به صورت ابریشمی و بافته شده هستند. در صورتی که مایل باشید برای تابلو فرش سفارشی خود، قاب نیز تهیه نمایید، میتوانید در قسمت پایین فرم، طرحهای قاب را همراه با قیمت آن مشاهده و ثبت سفارش کنید. از نظر تنوع بافت بهترین نوع بافت برای تابلوفرش چهره ، بافت کریستال است که فرش بسیار ظریف و نازکی دارد و با در دست گرفتن فرش ، حس ماشین بافت بودن را القاء نمی کند و از زبری پشت فرش و سفتی تابلو فرش های ماشینی خبری نیست. بدین صورت که شما از عکس عزیزانتان گرفته تا لوگو و برند تبلیغاتیان و هر عکس و طرحی که مد نظرتان باشد می توانید در قالب نقشه تابلو فرش پیاده سازی کنید. اما زمان آماده سازی تابلو فرش چهره ماشینی بسیار زودتر از تابلو فرش چهره دستباف خواهد بود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.