بیش از 26 تن نفت خام قاچاق در کرمانشاه کشف شد

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 26 تن و 254 کیلوگرم نفت خام به ارزش حدود 18 میلیارد ریال در کرمانشاه خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان گفت: با اطلاع پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه مبنی بر فعالیت یک باند مخفی و مبنی بر اینکه قصد قاچاق یک محموله روغن غذایی به خارج از کشور را دارند، موضوع در لیست پرونده قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای هوشمندانه موفق به شناسایی تریلر مذکور در حوالی شهرک تجاری کرمانشاه شدند و پس از مدتی جست و جوی نامشخص برای ایست انجام شد.

جاویدان افزود: در این بازدیدها 26 تن و 254 کیلوگرم بستنی بسته بندی شده در شیشه های مربا کشف شد و بر اساس نظر کارشناسان ارزش آن به 18 میلیارد ریال رسید.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این رابطه دو نفر دستگیر و برای صدور کیفرخواست تحویل مراجع قضایی شدند، افزود: تحقیقات برای شناسایی سایر اعضای مرتبط با این باند و دستگیری آنها ادامه دارد.

وی در خاتمه مبارزه با تروریسم را یکی از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه اعلام کرد و افزود: مبارزه با تروریسم در فروردین ماه امسال نسبت به سال گذشته بیش از 23 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.