برگزاری مراسم بزرگداشت 22 بهمن در بیش از 1000 نقطه تهران

[ad_1]

رئیس ستاد دهه فجر استان تهران گفت: همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن، مراسم نورافشانی در بیش از 1000 منطقه تهران برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی شامگاه پنجشنبه 21 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: پس از گذشت 43 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود توطئه های شوم فراوان دشمن سعی در توقف انقلاب اسلامی و تحول داشت. رفتار برای ایجاد ایران، انقلاب اسلامی مایه حمایت و امید ملت های مستضعف جهان شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: در این 43 سال شاهد رشد و موفقیت انقلاب اسلامی ایران بوده‌ایم و در مقابل شاهد شکست استکبار جهانی بوده‌ایم. توسط ایالات متحده در منطقه و جهان.”

رئیس ستاد دهه فجر استان تهران گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد تهاجمات دشمن در عرصه‌های مختلف بوده‌ایم که امنیت یکی از مهمترین آنهاست. جنگ تهاجم دشمن. جشن پیروزی انقلاب اسلامی مختص ایران نیست و در سایر نقاط جهان جشن گرفته می شود.

وی یادآور شد: همزمان با یک و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم نورانی ویژه شب 22 بهمن در تهران و شهرستان های استان تهران برگزار می شود.

محمودی گفت: نورافشانی در هزار (1000) محله و ندای خداوند متعال در شب 22 بهمن از برنامه های مهم شب 22 بهمن امروز دهه فجر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: طبق سنت حسنه در ایام منتهی به 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی این مراسم نورانی زیبا در قالب های مختلف برگزار می شود. بخش‌هایی از کشور و استان تهران.»

یکی از اعضای شورای فرهنگ عمومی استان تهران در پایان سخنان خود گفت: مراسمات در تهران با رعایت کامل بخشنامه های بهداشتی و درمانی ستاد ملی کرونا برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.