برگزاری آزمون جامع برای مشمولان قانون مدارس انتصابی در روز جمعه

[ad_1]

بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش صلاحیت های حرفه ای دانشگاه فرهنگیان، آزمون کامل آنها فردا جمعه 30 بهمن ماه در قانون انتصابات وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، مرکز سنجش صلاحیت های حرفه ای دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جامع مشمولان قانون انتصابات وزارت آموزش و پرورش و باقیمانده انتصابات اول و دانشجویان فصل 28 آیین نامه دانشگاه در روز جمعه خبر داد. صبح. ، 20 فوریه.

این آزمون از ساعت 10 صبح الی 23:30 از طریق سامانه آزمون دانشگاه به نشانی azmoon.cfu.ac.ir برگزار می شود.

دانشگاه فرهنگیان همچنین اعلام کرده است: پیش بینی می شود پس از اتمام سری چهارم دوره های آموزشی مشمولان قانون انتصابات معلمی (معلمان، معلمان قرائت، کارآموزان و تامین خدمات آموزشی) قدرت در آموزش برای تغییر وضعیت و کار ایجاد شود. در سیستم آموزشی)، آزمایش کامل شرکت کنندگان باید به صورت حضوری انجام می شد، اما شیوع سویه Omicron Covid-19 وضعیت را تغییر داد و شانس انجام آزمایش کامل را بر روی خود کاهش داد.

سوالات 23 بخش مربوط به آزمون چهارم نیز بر اساس علم و عمل دقیق ساختار یافته و بر اساس اهداف و متناسب با نیازهای تحصیلی تهیه و تطبیق داده شده است. بر اساس مصوبه قسمت اصلی فصل بیست و هشتم، آزمون کامل جزء چهارم مشمولان قانون انتصابات وزارت آموزش و پرورش و سایر دانش آموزان نوبت اول و دانش آموزان فصل بیست و هشتم صبح روز جمعه بهمن ماه برگزار می شود. 20 و جمعیت. از 15000 و 690 نفر انجام خواهند داد.

برگزاری آزمون در پایان بهمن ماه، بهترین فرصت برای اجرای فرآیند بررسی داوطلبان واجد شرایط، در راستای مصوبه مجلس شورای اسلامی در سامانه آموزش است. علاوه بر تمامی افرادی که اسامی آنها از سوی مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی به معاونت نظارت اعلام شده است، تعداد افرادی که به دلایل متعدد موفق به قبولی در آزمون نشده اند نیز امکان پذیر است. هم زمان با گروه چهارم شرکت کنندگان در آزمون 29 بهمن به صورت پاداش شرکت می کنند.

لازم به ذکر است آزمون آتی برای مشاغل مختلف آموزش ابتدایی، متوسطه، کودکان با نیازهای ویژه، مشاوران، مراقبین سلامت و معلمان تربیت بدنی و تربیت بدنی برگزار خواهد شد. بیشترین تعداد جمعیت، امتحان مقطع ابتدایی است.

بر اساس این گزارش، دو کلاس فنی در هر رشته مختلف و یک دوره عمومی رفتار حرفه‌ای در تمامی رشته‌ها، معیارهای سنجش و تعیین صلاحیت افراد طبق قانون در برنامه‌ریزی شغلی، آموزش در طول آزمون بهمن ماه است. . کتاب های درسی و راهنمای معلمان نیز در منابع امتحانی گنجانده شده است و برخی سوالات امتحانی نیز برای این منظور طراحی شده است.

آزمون 29 بهمن مانند آزمونی که توسط شرکت کنندگان گروه اول، دوم و سوم برگزار شد دارای 40 سوال بود. تمامی سوالات امتحانی چند گزینه ای هستند و برخی از این سوالات به صورت چند گزینه ای و فیلم کوتاه و بلند اجرا می شوند.

تعداد کل آزمون ها 1000 امتیاز، بخش های تحصیلی و فرهنگی هر کدام 275 امتیاز و کل امتحان نهایی 450 وعده غذایی می باشد.

با توجه به حد نصاب نمره قبولی موضوعات قانون انتصابات وزارت آموزش و پرورش تاکید می شود: کسب درصد 65 درصد برای شرکت در آزمون کامل ملاک پذیرش افراد می باشد.

شماره تلفن 54914-021 پاسخگوی شرکت کنندگان در روز آزمون و همچنین در آزمون های آتی مانند آزمون های مرداد، شهریور و آذر ماه، شرایط کلیه شرکت کنندگان در آزمون می باشد. نظارت می شود. و پیشگویی کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.