برش لیزر استیل، خدمات برش ورق استیل با لیزر پارسیان لیزر

برش لیزر استیل، خدمات برش ورق استیل با لیزر – پارسیان لیزر
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

لازم به ذکر است برش لیزری انواع ورقهای استیل با دقت و ظرافت بالا به عرضه متریال مرغوب و کاربردی منجر شده و توانسته رضایت خاطر کاربران این تولیدات را بدست آورد. جهت تامین رضایت کاربران این مصنوعات، استفاده از نیروی انسانی کارآزموده و تجهیزات مدرن و بهروز دنیا، از همان ابتدا در برنامه کاری این شرکت قرار گرفته است. شرکت پارسیان لیزر با هدف خدمات رسانی و توسعه و تامین صنایع مرتبط با آلیاژهای فلزی و نیز برآورده سازی نیاز نیروی کار به مواد مصرفی تاسیس شده است. برش: دستگاه برش لیزری می تواند مواد مختلفی را برش دهد. برشها به روش دستی زحمت و وقت بسیاری از نیروی کار میبرد و در نهایت نیز کیفیت برشها آنطور که باید نمیشد اما امروزه انواع دستگاههای برش لیزر با کارآیی بسیار ویژه و عالی روی کار آمدند که میتوانیم به راحتی از آنها برای برش فلزات استفاده کنیم برش فلزات با استفاده از الگوهایی که به دستگاه برش لیزر داده میشود انجام میگیرد بنابراین شما هر طرحی را که بخواهید میتوانید بر روی ورقهای فولادی اجرا کنید.

برش لیزر استیل

از دستگاههای برش لیزر برای برش و حکاکی بر روی فلزات استفاده میشود و این دستگاهها بسیار پیشرفته بوده و قابلیت تنظیم را دارند بنابراین با استفاده از آنها میتوان انواع فلزات را با تنظیمات مخصوص برش داد، دستگاه برش لیزر با توجه به اینکه از فناوری لیزر گازهای اکسیژن و نیتروژن برشها را انجام میدهند معمولا از گاز نیتروژن برای برشهای ورق استیل استفاده میگردد زیرا نیتروژن به اکسیژن حساس بوده و قیمت مناسبتری دارد همچنین برش لیزر استیل با استفاده از نرمافزار دستگاه سیانسی اجرا میگردد و به همین جهت انواع طرحهای مورد نظر را میتوان اجرا کرد. با برش لیزر برنج هیچ آسیبی به بافت نرم و انعطاف پذیر ورق برنج وارد نمی شود و به شما امکان برش کاملا تمیز و بی نقصی را خواهد داد؛ همچنین دستگاه برش لیزر برنج علاوه بر ایجاد برش بی نقص، سرعت برش را نیز تا حد زیادی افزایش می دهد. با توجه به سرعت بالای این فرایند می توان محصولات زیادی را در کمترین زمان تولید کرد. فشار گاز: این مورد باید با توجه به سطح برشی تنظیم شود و کاهش میزان آن آسیب به دستگاه را کمتر میکند. Th is da ta h᠎as be​en created by G᠎SA  Content Gener ator  Demoversion!

دستگاه برش لیزر استیل

این مورد در اصطلاح کاری برش استیل با لیزر گپ نامیده ميشود و میزان آن با عوامل گوناگون مانند ضخامت ورق استیل و سرعت و فشار دستگاه هنگام برش ارتباط مستقیم دارد. استفاده از گاز اکسیژن توسط لیزر، سرعت و دقت بالاتر و کیفیت برش کمتری نسبت به اعمال نیتروژن دارد؛ به کار بردن گاز نیتروژن، دقت کار را بالا میبرد ولی برای برش آهن با ضخامت بالا استفاده نمی شود. تفاوت اصلی میان این دو برش را در عمق برش و حکاکی یافت. در روش سنتی به وسیله حرارت زیادی اقدام به برش فلز میکردند که این اتفاق باعث خمیده شدن آن میشد اما استفاده از روش برش لیزر مس موجب کاهش احتمال خمیدگی ورق مس شده است؛ در نتیجه نیازی به عملیات پلیسهگیری بعد از انجام برشکاری نیست. ●دستگاه برش لیزر CNC ایمنی بالاتری نسبت به دستگاه های سنتی دارد. پس از کشف لیزر و آشنایی با نحوی کارکردن آن در صنایع و حوزه های مختلفی از این تکنولوزی استفاده می شود، یکی از این حوزه ها صنعت برشکاری و طراحی و تولید دستگاه برش لیزر است که نسبت به روش های سنتی بسیار دقیق تر و با کیفیت تر هستند. ​C᠎ontent was gen er ated wi th GSA Con tent Gener​ator D em oversi᠎on .

در روش لیزر برش آلومینیوم بسیاری از شرکت ها و صنایع از گاز اکسیژن برای برشکاری استفاده می کنند که دقت کافی ندارد؛ در مقابل گاز نیتروژن در صنعت برش لیزر لوله آلومینیوم دقت، ظرافت و تمیزی کار بسیار بالایی دارد و تنها ایراد آن قیمت بالا است. مس از جمله فلزاتی است که از لحاظ ارزش در رده بالایی نسبت به دیگر فلزات قرار می گیرد و همین موضوع نیز آن را به یکی از گران ترین فلزات تبدیل کرده است. ●این دستگاه پرتویی با قطر بسیار اندک دارد و می تواند با دقت بالایی قطعه را برش دهد. شما می توانید با استفاده از خدمات برش لیزر، نمای درونی خانه، نمای ساختمان و لابی را حکاکی کنید. ورقهای استیل برش خورده که از پرکاربردترین انواع فولاد هستند نیز با تنوع و کارایی گوناگون قابل استفاده هستند. توجه به برخی نکات و ویژگیها ميتواند برش لیزر استیل را در مورد آلیاژ فولاد بمراتب آسانتر و سریعتر نماید. برای این کار مواد مولد لیزر به وسیله تحریک به وسیله جریان الکتریکی یا تابش لامپ تهیه میشود و پرتو ایجاد شده با استفاده از تکههای آینه به کار رفته در دستگاه منعکس میشود تا انرژی لازمه جهت انجام برش را به دست آورد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.