برش لیزر استیل، خدمات برش ورق استیل با لیزر پارسیان لیزر (6)

برش لیزر استیل، خدمات برش ورق استیل با لیزر – پارسیان لیزر
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

دقت و کیفیت بالای اشعه لیزر نیز سبب شده تا در انتهای کار، طرح های تمیز با کمترین ایراد را داشته باشیم. دقت بالا، برش سریعتر، مسیر برش در محدوده ای ظریف که از الگوی برش تبعیت میکند، برش صاف و هزینه پردازش کم از جمله مزایایی است که این دستگاه برای شما به ارمغان می آورد. از آنجایی که دستگاه لیزر به صورت متوالی میتواند ورق ها را برش دهد، سرعت برش لیزر استیل، نسبت به دیگر متدها بسیار بیشتر است. از آنجایی که صنایع و فعالیت های زیادی با انواع فلزات و در شکل ها و اندازه های مختلف سر و کار دارند، فرایند برشکاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گروه صنعنتی الماس با ادغام جدیدترین تکنولوژی روز، دستگاه های مدرن و به روز و کارشناسان خبره و متخصص در امر لیزر ، خدمات برش فلزها در هر ابعادی را برای مشتریان محترم فراهم میآورد. برشکاری ورق های فلزی از جمله صنایعی می باشد که روز به روز با پیشرفت تکنولوژی جلو میرود. همچنین در برش لیزری، فلزات ضایعات کمتری نسبت به سایر روش های برش ایجاد می شود . دستگاه برش لیزری فلزات نسبت به دستگاه های برش CO2 که نیاز به تأمین گاز دارند هزینه ای کمتر را نیاز دارند. This post h as been gener ated with the help ᠎of G᠎SA C᠎on᠎te᠎nt  Gen er ator Demoversi᠎on !

با کیفیت ترین نوع برش می باشد.

پس از کشف لیزر و آشنایی با نحوی کارکردن آن در صنایع و حوزه های مختلفی از این تکنولوزی استفاده می شود، یکی از این حوزه ها صنعت برشکاری و طراحی و تولید دستگاه برش لیزر است که نسبت به روش های سنتی بسیار دقیق تر و با کیفیت تر هستند. نرم افزارهای موجود در این دستگاهها باعث می شوند که استفاده از خطاهای انسانی و اپراتوری به مینیمم مقدار ممکن برسد و روشهای سنتی برش ورق استیل و فلزات آهنی را حذف کردهاند. توانایی دستگاه لیزر برش فلز استفاده از خدمات برش لیزر فلز ممکن است برای شما سوال به وجود آمده باشد که یک دستگاه لیزر برش فلز چقدر توانایی و طرفیت دارد؟ عمر مفید قطعات مصرفی دستگاه برش لیزر رابطه مستقیمی با جنس فلز دارد. لیزر را میتوان بهترین روش برای برش ورقه های استیل با ضخامتهای مختلف دانست. امروزه برش لیزری فلزات، امکان ساخت طرح های متنوع و پیچیده را به مشتری می دهد و این مزایا، انقلابی گسترده در صنعت بوجود آورده است و به یکی از محبوب ترین ابزار ها جهت برش فلزها تبدیل شده است. نسب به سایر روش های برش، برش لیزر استیل با کیفیت ترین نوع برش می باشد. برش لیزری دو بعدی استیل: سرعت بالای عملیات برش، کیفیت عالی لبه های برش و گرما دادن ناحیه کوچکی از ماده اولیه برش لیزری دو بعدی را به روشی معمول برای انواع محصولات تبدیل کرده است. This art icle h as  be en written with t᠎he help of GSA Content Generator DE᠎MO᠎.

یکی از مشکلات رایج در برش، ناهمواری بهدلیل کند بودن تیغههای برش یا عدم تطابق فضای برش با سطح متریال است که در برش لیزر برنج تا حد بسیار زیادی از بین رفته است؛ در اثر تابش بدون زاویه پرتو لیزر، لبههای فلز صاف و صیقلی خواهند بود. از مزایای دیگر دستگاه برش لیزر فلزات، عدم نیاز به ساخت قالب برای برش است. با این حال برای برش لیزری که نیاز به پلیسه کمتر و لبه های تمیزتری دارد از گاز نیتروژن و در برش لیزری که کیفیت لبه های برش برای ما اهمیت ندارد از گاز اکسیژن استفاده می کنیم. لیزر فایبر توانایی برش قطعاتی با عرض برش 20 میکرون را دارد. بطوریکه اگر در این مرحله برنامه ریزی دقیق و مهندسی انجام نگیرد کلیه مراحل دیگر را بشدت تحت تاثیر قرار میدهد. که در ادامه به برخی از این فاکتورها و تاثیر آنها میپردازیم. بسیار محتمل است که نیاز به قطعهای در یک صنعت با تهیه آن از طریق ارتباط با شرکت سازنده یا کارخانه تولیدی آن امکانپذیر نباشد. از طرفی استفاده از برش لیزر استیل، در زمان آماده سازی برش متریال مورد نیاز به شما، صرفه جویی خواهید کرد؛ زیرا صنایع تولیدی به دلیل عقب نیفتادن خط تولید باید استیل مورد نیاز خود را در زمان کوتاهی، تولید کنند.

بارکدخوان ها قادر خواهند بود کدهای شما را بدون توجه به هر چیزی اسکن کنند. پس از تابش اشعه لیزر بر روی سطح استیل با توجه به قدرت لیزر و برشی که قرار است بر روی آن داده شود؛ همچنین قطر استیل مورد استفاده برش باعث آب شدن و یا سوختن قسمت مورد نظر شود. بیاد داشته باشید که استیل ضد زنگ حتما بین ۵ تا ۱۰ درصد کروم را داشته باشد . همچنین شکل برش و اتصال نگهدارنده قطعه کار و میز، کمترین احتمال آسیب خط و خش طراحی شده است که در کارهای ظریف و دقیق از جمله فلزات براق نظیر استیل احتمال بروز خسارت را به صفر میرساند. شما نمی خواهید که فرآیند مارک زنی قطعات فلزی تان گلوگاه خط تولید شما باشد. فرقی نمی کند چه شما ورق آهن یا ورق استیل رو بفرستین و یا اینکه ماهان لیزر متریال مورد نظر شمارو تامین کند. در خدمات برش لیزر ورق استیل و خدمات برش لیزر آلومینیوم و خدمات برش لیزری ورق استنلس استیل میتوان از دستگاه برش لیزری با تواناییهای مختلف استفاده کرد. اشاره کرد. برش لیزری از طریق هدایت اشعه پر قدرت لیزر به وسیله آینه و عدسی های موجود در دستگاه انجام می شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.