استاندار ایلام بر ایجاد تمامی ادارات در شهرستان چوار تاکید کرده است.

[ad_1]

ایسنا/ ایلام استاندار ایلام بر ضرورت استقرار تمامی ادارات در شهرستان چوار تاکید کرد.

دکتر سفر کرد. حسن بهرامونیا در روز پنجشنبه 1 فروردین 1401 در شهر چوار و در جلسه شورای شهر که بسطامی نماینده مردم شمال ایلام در اسلام کلیسایی حضور داشت شرکت کرد. شوراي مشورتي، نمايندگان سياسي و امنيتي و كاركنان و تشكيل شهرستان، خواستار ايجاد تمامي ادارات در شهرستان چوار شد و تصريح كرد: همه مسوولان بايد هر چه سريعتر و بر اساس قانون و مقررات، ادارات خود را ساماندهي كنند. قوانین صاحب دستگاه، باید توجه ویژه ای به این امر شود.

استاندار ایلام گفت: برای توسعه و پیشرفت شهرهای فرسوده و مستقر مانند چوار، صنایع نفت و گاز استان باید وظایف اجتماعی از جمله پرداخت مالیات یک درصد از درآمد روزانه خود را انجام دهند.

بهرامونیا با بیان اینکه استان ایلام حدود 6 درصد نفت و 11 درصد گاز کشور را تشکیل می دهد و با وجود این مکان های خدادادی باید در این منطقه توسعه مناسبی داشته باشد، گفت: طبق ضوابط و مقررات کلیه صنایع تولیدی. شرکت ها توسعه و خدمات در هر منطقه به پرداخت قرار ملاقات ها و درصد خود را برای وظایف اجتماعی.

استاندار ایلام خواستار تامین اعتبارات لازم برای ساخت ساختمان جدید شهر جدید چوار شد و گفت: در آینده نزدیک جلسه ای با حضور تمامی مدیران عامل، شرکت های تولیدی بر اساس احزاب برگزار می شود. چاور و نمایندگان مردم شمال ایلام در مجلس برای حل مشکلات این شهرستان انجام می شود.

بهرامونیا گفت: به منظور شناخت حقوق مردم استان از نظر اعتبارات، جلسه ای با حضور وزیر نفت به همراه نمایندگان محترم ایلام در مجلس برگزار می شود.

عالی ترین نماینده دولت در استان با اشاره به ساخت یک میلیون مسکن در سال در دولت سیزدهم، گفت: از این تعداد، بخش ایلام بسیار بیشتر است و به جای 32 هزار واحد، بخشی از نیاز مسکن است که می شود. مورد استقبال مردم شهرستان قرار گیرد.»

وی با توجه به خشکسالی های اخیر و مشکلات حوزه کشاورزی و دامداری اظهار داشت: 100 هزار تن مواد غذایی سهمیه ایلام در سال 1401 است که در آینده در امور کشاورزی ارائه می شود، سفر حدود 30 هزار تن. “

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.