آیا واکسیناسیون سوم و چهارم قانونی است؟

[ad_1]

ایسنا/ البرز سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: ظاهراً تمامی افراد واجد شرایط، صرف نظر از تعداد واکسن‌هایی که در حال حاضر دریافت می‌کنند، باید در پایان سال جدید واکسینه شوند.

مهرداد بابایی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت شیوع کرونا در البرز، اظهار کرد: البرز از نظر تعداد بیمارستان ها همچنان در وضعیت ثابتی قرار دارد و در حال حاضر 159 بیمار کرونا در این شهرستان بستری هستند.

وی با تاکید بر واکسیناسیون سومین واکسن تصریح کرد: در کمترین موارد بیماری بهترین زمان برای واکسن زدن است زیرا ایمنی زیادی در برابر این ویروس دارید بنابراین از مردم درخواست می شود واکسن سوم را تزریق کنند. و نه فقط از آن عبور کنید.

این دفتر افزود: بر اساس تصمیم ستاد کرونا، به نظر می رسد همه افراد واجد شرایط صرف نظر از اینکه در حال حاضر چه تعداد واکسن دریافت کرده اند، باید واکسینه شوند، واکسن جدید در پایان سال.

بابایی گفت: بر این اساس که اگر فردی دو عروق کرونر داشته باشد باید سه واکسن بزند و کسانی که سه واکسن زده اند نیز باید چهار بار واکسن بزنند.

سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا استان البرز ادامه داد: با این اقدام به ویژه در مواقعی که محدودیت ها برداشته شده است، شاهد افزایش سطح ایمنی مردم در برابر ویروس کرونا خواهیم بود.

وی افزود: خوشبختانه واکسن نداریم و واجدین شرایط می توانند به نزدیکترین مرکز مراجعه کرده و در مدت زمان کوتاهی واکسن مورد نظر خود را تهیه کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.