آمریکایی ها نگران قدرت سلاح ایران هستند/چند نماینده مجلس نمایندگان به بایدن هشدار دادند

[ad_1]

در ادامه حملات رهبران آمریکا به ایران، بسیاری از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا، همزمان با پیشرفت سخنرانی وین، از رئیس جمهور خود خواستند تا بر برنامه موشکی بالستیک ایران تمرکز کند.

به گزارش ایسنا، گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در پی مذاکرات وین و لغو برخی تحریم‌ها از سوی واشنگتن، نامه‌ای به جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا نوشتند و از او خواستند بر حفاظت از موشک‌های بالستیک ایران تمرکز کند. برنامه

به گزارش نشنال ریویو، در حالی که واشنگتن تلاش می کند با ایران در مورد بازگشت به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و لغو تحریم ها در وین به توافق برسد، قانونگذاران آمریکایی هشدار داده اند که در نامه آنها آمده است که «حق با دولت است. وقایع اخیر در برنامه سیاسی ایران پاسخی نداده است.»

این نامه توسط جو ویلسون، رئیس کارگروه امنیت ملی در کمیته تحقیق جمهوری خواه، بزرگترین نهاد حزب در کنگره ایالات متحده، آغاز شد و توسط پنج قانونگذار دیگر، جمهوری خواه، امضا شد. آنها در نامه خود ماهواره آزمایشی ایران را نگران کننده خواندند.

جو ویلسون همچنین در مورد این کتاب به National Review گفت که دولت جو بایدن برنامه روشنی برای مقابله با تهدید به اصطلاح تروریستی علیه ایران و موفقیت دولت اسلامی ندارد. جمهوری در این برنامه به معنای دسترسی به تفنگ های حرفه ای بین قاره ای است. . خاک آمریکا وجود خواهد داشت.

قانونگذاران در نامه خود گفتند که سلاح های ایران می تواند شرکای اروپایی واشنگتن و ایالات متحده را تهدید کند: دولت بایدن قبلاً نسبت به سالی که آزمایش ها در ایران اعلام شد ابراز نگرانی کرده است، اما کافی نیست و باید متوقف شود. اقدامی انجام شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.