آغاز آبرسانی به 39 روستای شهرستان بوشهر

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر اجرای آبرسانی در 39 روستای شهرستان بوشهر با مشارکت وزارت نیرو و سپاه پاسداران آغاز شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راه اندازی طرح آبرسانی به 39 روستای استان بوشهر گفت: قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام در مرکز سپاه پاسداران برای تخریب راه اندازی می شود. و به سرپرستی جانشین کل سپاه.

سردار مرتضی زارع ضمن اشاره به ماموریت اصلی این قرارگاه در 4 محور، ادامه داد: ماموریت اصلی ایستگاه آب و در مراحل بعدی احداث راه های پس انداز، سرپناه مددجویان و کارهای پشتی است.

وی با یادآوری اولویت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) گفت: در مرحله ماموریت آب، 7 هزار و 138 روستا در سراسر کشور مشمول مرحله اول این فعالیت خواهند شد.

زارع با بیان اینکه 13 هزار روستا در سراسر کشور آبرسانی می شود، افزود: از مجموع 13 هزار روستا، 3 هزار روستا از کمک بسیج و 10 هزار روستا از کمک های دولتی برخوردار می شوند و مورد پذیرش سپاه قرار می گیرند. 20% از کل در دسترس بودن تجهیزات و ابزار آن به این روند کمک می کند.

آغاز آبرسانی به 39 روستای شهرستان بوشهر

این خبرگزاری خبر داد: نیروی دریایی سپاه با توجه به وسعت و نقشه استقرار خود در مناطق بوشهر و هرمزگان، اجرای پروژه ها را برنامه ریزی می کند.

وی از اجرای بهره برداری آب در 106 روستای بوشهر و هرمزگان خبر داد و افزود: مجموع توزیع و تولید ارتباطات در دو منطقه 1100 کیلومتر و جمعیت 70 هزار نفر با حضور مهندسان و با تجربه سپاه پاسداران و در فرم قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام حذف می شود.

سردار زارع ضمن اشاره به حضور نماینده سپاه در این پروژه گفت: نماینده سپاه مسئولیت تامین لوله و اتصالات این پروژه را به منظور توانمندسازی فراهم کرده است که تضمینی خطرناک و باکیفیت دارد.

مدیر کل شرکت آبفای منطقه نیز در این مراسم بیان کرد: با اجرای این طرح 39 روستا با پنج هزار و 38 خانوار و 16 هزار و 815 نفر درگیر می شوند.

عبدالحمید حمزه پور افزود: این طرح در خط انتقال 44 کیلومتر، شبکه توزیع 22 کیلومتر و حجم 1000 متر مکعب مخازن بتنی با مشارکت وزارت نیرو و نیروی دریایی سپاه در حال اجرا است. محرومیت زدایی. اردوهایی با هدف تخریب مناطق تخریب شده.» .

آغاز آبرسانی به 39 روستای شهرستان بوشهر

وی گفت: هزینه 150 میلیارد تومانی برای اجرای این پروژه هم اکنون داده شده است و تلاش می شود این پروژه تکمیل و در مدت زمان بسیار کوتاهی اجرایی شود.

حمزه پور افزود: بیش از 160 میلیارد تومان برای اجرای فاز دوم این پروژه ارزیابی شده است که با توجه به آمادگی بخشداری درخواست داریم این مجوز داده شود تا مشکل تامین آب داخلی حل شود. شهرهای دیگر شهرستان

استاندار بوشهر نیز در این مراسم گفت: با وجود همه خدماتی که نظام اسلامی به مردم ارائه می کند، اکنون دشمن در جنگی آرام سعی در تغییر وضعیت موجود خائن و بندگی دارد. این جانب و در جبهه جهاد، همه باید تلاش کنند تا حقیقت را به مردم بگویند و خدمات جمهوری اسلامی را به مردم ارتقا دهند تا بتوانیم حقایق خدمت جهادی را در دوره جدید به جمهوری اسلامی بدهیم. . نسل. .

آغاز آبرسانی به 39 روستای شهرستان بوشهر

احمد محمدی زاده افزود: در تلاش هستیم تا مشکلاتی که در اجرای این طرح وجود دارد با همکاری همه سازمان های ذیربط رفع و در امور تسریع شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده اصلی ⚡ قیمت رقابتی

مونو پتاسیم فسفات ✔️ وارد کننده کلیدی ⚡ قیمت رقابتی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.